همگام با پیشروان : همراه با 21 روز نخست زندگی زنبور عسل
آگوست 26, 2015
مشخصات فنی منتسب به Galaxy Grand On و Galaxy Mega On فاش شد
آگوست 26, 2015
Show all

سه سناریوی برقی در پساتحریم

خبر

خبرگزاری مهر: معاون وزیر نیرو با تشریح سه سناریوی برقی ایران در دوران پس از لغو تحریم‌ها از آغاز دور جدید سفر هیات‌های اقتصادی و انرژی اروپایی به تهران خبر داد.


هوشنگ فلاحتیان گفت: در طول سال‌های تحریم با تلاش متخصصان داخلی اقدامات موثری در طراحی، تولید و ساخت انواع کالا، تجهیزات و فناوری‌های مرتبط با صنایع برق و انرژی انجام شده و ضریب خودکفایی کشور در صنایع برق و انرژی ارتقا یافته است. معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به توسعه و گسترش همکاری‌های ایران با کشورهای اروپایی در دوران پساتحریم تصریح کرد: بر این اساس به زودی چندین هیات اقتصادی و انرژی اروپایی به منظور توسعه همکاری‌های برقی با ایران وارد تهران خواهند شد. این مقام مسوول با یادآوری اینکه انتقال دانش فنی و فناوری‌های نوین، ارتقای کیفیت تولید کالا و تجهیزات ساخت داخل و افزایش صادرات برق، انرژی و خدمات فنی و مهندسی مرتبط از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت نیرو در دوران پساتحریم است، اظهار کرد: بر این اساس پیش‌بینی می‌شود با آغاز همکاری صنعتگران و سازندگان داخلی و خارجی، زمینه احیای اقتصاد صنعت برق با تولید محصولاتی کم‌هزینه‌تر فراهم شود. فلاحتیان با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه محدودیتی برای سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع برق و انرژی ایران در دوران پساتحریم وجود ندارد، تاکید کرد: با این وجود، اولویت اول وزارت نیرو استفاده از ظرفیت سازندگان داخلی است. معاون وزیر نیرو با اشاره به ابلاغ مصوبه جدید خرید تضمینی برقی از نیروگاه‌های تجدیدپذیر برق بادی و خورشیدی افزود: در این مصوبه نرخ خرید برق از آن دسته نیروگاه‌های برق بادی و خورشیدی که از کالا و تجهیزات تولید داخل استفاده می‌کنند، حدود ۱۵ درصد بیشتر است.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است