زومجی: بهترین تنظیمات ممکن برای انجام بازی Counter-Strike: Global Offensive
آگوست 25, 2015
چشم، پنجره‌ای به وسعت یک روح(بخش اول)
آگوست 25, 2015
Show all

همه صنایع باید رقابتی باشند

شاتا: وزیر صنعت، معدن وتجارت با بیان اینکه در همه صنایع از خودرو تا فولاد باید رقابتی عمل کرد، گفت: باید عرضه و تقاضای محصول تولید شده را به‌طور دائم رصد کرد.

محمدرضا نعمت‌زاده در پنجمین جلسه پایش طرح‌های زنجیره‌ای فولاد بخش کنسانتره و گندله افزود: صنعت فولاد باید فعال‌تر از گذشته عمل کند و تکلیف طرح‌های نیمه تمام هرچه سریع‌تر روشن شود؛ چرا که اگر در جایی زنجیره تولید فولاد قطع شود، کل تولید را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به گفته نعمت‌زاده، طرح‌های فولادی در بخش کنسانتره و گندله منتظر تسهیلات بانکی نباشند؛ چرا که سرمایه و منابع بانک‌ها محدود است و می‌توان شریک داخلی و خارجی گرفت یا از شرکت‌های سرمایه‌گذاری که منابع مالی زیادی دارند، اعتمادسازی کرده و دعوت به همکاری کنید. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه دولت به‌طور جد از صنعت ساخت داخل حمایت می‌کند، افزود: باید همه امکانات را بسیج کرد تا چرخ تولید متوقف نشود و در بهبود کیفیت و صادرات محصولات تولیدی پیشتاز بوده و در این میان اگر واحد صنعتی و معدنی کار نکند، علائم حیاتی خود را از دست داده است. وی همچنین با بیان اینکه گندله کم داریم، افزود: اصولا ما در تعیین قیمت‌گذاری گندله مخالف هستیم و اگر در یک مقطع کوتاهی این کار را کردیم، مجبور شده‌ایم. نعمت‌زاده واحدهای فولادی خودشان در بیان مشکلاتشان پیشقدم شوند، افزود: برای حل مشکلات واحدهای کنسانتره و گندله آهن جلسات متعددی با سازمان‌های آب و برق استان‌ها به عنوان تکمیل زیر ساخت لازم برپا کردیم و درصدد کاهش بوروکراسی‌های اداری هستیم.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است