زومجی: بهترین تنظیمات ممکن برای انجام بازی Counter-Strike: Global Offensive

آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی اصفهان
آگوست 25, 2015
همه صنایع باید رقابتی باشند
آگوست 25, 2015
Show all

زومجی: بهترین تنظیمات ممکن برای انجام بازی Counter-Strike: Global Offensive

بازی Counter-Strike: Global Offensive بدون‌ شک یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی اول‌شخص موجود است که طرف‌داران بی‌شماری در سراسر دنیا دارد. اما اگر ‌می‌خواهید در این بازی حرفه‌ای شوید تنها تمرین کافی نیست. با تنظیمات درست می‌توانید در این بازی عملکرد بهتری نسبت به رقیبان خود داشته باشید. زومجی در مقاله‌ای شما را با بهترین تنظیمات ممکن در این بازی آشنا می‌کند. 

CS:GO یکی از پر‌طرفدار‌ترین بازی‌های تیراندازی اول‌شخص آنلاین است که همه روزه‌ مسابقات زیادی با موضوع این بازی برگزار می‌شود. این بازی در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد. با کمک این مقاله‌ می‌توانید به بهترین تنظیمات ممکن در این بازی دست پیدا کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هر بازیکنی تنظیمات دلخواه خود را دارد. تنظیمات CS:GO در چند بخش دسته‌بندی می‌شوند؛ در هر قسمت توضیحات لازم را در ارتباط با آن قسمت می‌دهیم تا شما تنظیمات دلخواه خود در این بازی را بیابید. 

 برای مطالعه ادامه مقاله به زومجی مراجعه کنید. 

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است