دستور ویژه برای صادرات تجهیزات پزشکی
آگوست 24, 2015
حمایت 95 سفیر سابق ایران از برجام
آگوست 24, 2015
Show all

ویندوز ۹۵ مایکروسافت، ۲۰ ساله شد

شرکت مایکروسافت ۲۰ سال پیش، سیستم عامل ویندوز ۹۵ را منتشر کرد. ویندوز ۹۵ اولین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز بود که شامل ویژگی‌های کاربردی و مهمی همچون منوی استارت و نوار وظیفه می‌شد. حالا عمری از آن گذشته است. همراه زومیت باشید.

 ۲۰ سال پیش شرکت مایکروسافت ویندوز ۹۵ را که اولین ویندوزِ شبیه به نسخه‌های امروزی خود بود، به طور رسمی برای استفاده‌ی عمومی منتشر کرد. در آن زمان، سیستم‌عامل به صورت دیجیتالی در دسترس نبود و فقط امکان خرید از فروشگاه‌های فیزیکی وجود داشت. بدیهی است که این سیستم‌عامل در زمان خود (سال ۱۹۹۵) محصولی شگفت‌انگیز بوده است.

جایگاه ویندوز پس از ۲۰ سال

سیستم‌عامل ویندوز، در مسیری به سمت روشنایی درحال حرکت بوده و آینده‌ای درخشان برای آن پیش‌بینی می‌شود. تابه‌حال توسعه‌ی ویندوز پیشرفت زیادی داشته است. به عنوان مثال، آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل ویندوز (ظاهرا آخرین نسخه) تحت عنوان ویندوز ۱۰، همراه با قابلیت‌های جدید بسیار زیاد و ویژگی‌هایی که از نسخه‌های قبلی ویندوز به ارث رسیده، وارد عرصه‌ی رقابت شده است. ردموندی‌ها با معرفی ویندوز ۸، منوی استارتی را که یادگار ویندوز ۹۵ بود، حذف کردند. اما با ورود ویندوز ۱۰، مایکروسافت به خاطر نارضایتی اغلب کاربرانش، تصمیم به بازگرداندن منوی استارت بهبود یافته گرفت. به اضافه‌ی موارد یاد شده، ویندوز ۱۰ شامل ویژگی‌های جدیدی مانند دستیار صوتی کورتانا، مرورگر اِج، دسکتاپ مجازی و قابلیت‌هایی دیگر می‌شود.

اگر از ویندوز ۹۵ استفاده کرده‌اید، لطفا تجربه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است