فناوری جدید، دوام باتری آیفون 6 را تا یک هفته افزایش می‌دهد

گیج فشار
آگوست 24, 2015
دستور ویژه برای صادرات تجهیزات پزشکی
آگوست 24, 2015
Show all

فناوری جدید، دوام باتری آیفون 6 را تا یک هفته افزایش می‌دهد

یک کمپانی بریتانیایی با کشف راه حلی جدید و با استفاده از باتری هیدروژنی دوام باتری آیفون ۶ را به یک هفته رسانده است. بنابر گزارش‌های منتشر شده اپل نیز پیشرفت این پروژه را به صورت دقیق تحت نظر گرفته است تا در صورت امکان آن را توسعه دهد.

اپل در سال ۲۰۱۱ میلادی پتنتی برای افزایش طول عمر باتری آیفون‌ها به ثبت رسانده بود و در راستای توسعه‌ی آن به نظر می‌رسد کمپانی بریتانیایی انرژی‌های هوشمند موفق به کشف روشی جدید شده است تا بتوان از آن در واقعیت نیز استفاده کرد. اپل نیز برای پیشرفت این پروژه با این شرکت همکاری خواهد کرد.

در باتری هیدروژنی استفاده شده اساس کار بخار آب بسیار کمی است که از لوله‌های مویین منتشر می‌شود. مدیران شرکت انرژی‌های هوشمند در حال مذاکره برای تعیین قیمت کارتریج‌های قابل تعویضی هستند که در قسمت پایین گوشی‌هایی که از این فناوری استفاده می‌کنند، جاسازی خواهند شد. در حال حاضر نمونه‌ی اولیه‌ی این فناوری که بر روی آیفون ۶ مورد آزمایش قرار گرفت با استفاده از سوکتی که به جک هدفون اتصال می‌یابد، شارژ می‌شود.

اپل و انرژی‌های هوشمند امیدوار هستند این فناوری را هر چه سریع‌تر وارد دنیای آیفون‌ها بکنند.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است