آیا بلک بری به دنبال ارائه پاسپورت با سیستم اندروید است؟

ناخشنودی رئیس‌جمهوری از تخریب مسجد اهل سنت در تهران
آگوست 22, 2015
تضمین دو‌جانبه برای کالای صنعتی
آگوست 24, 2015
Show all

آیا بلک بری به دنبال ارائه پاسپورت با سیستم اندروید است؟

بلک بری اوضاع نابسامانی دارد و به نظر می‌رسد سیستم عامل این کمپانی نیز آخرین نفس‌های خود را می‌کشد. اما مدیر عامل این شرکت همچنان به دنیال راهکارهایی برای خروج از بحران است. گفته می‌شود نسخه بعدی تلفن پاسپورت بلک بری با سیستم عامل اندروید ارائه خواهد شد.

تصاویر منتشر شده از نسخه Silver بلک بری پاسپورت نشان می‌دهد که این نمونه اولیه که احتمالا توسط خود کمپانی بلک‌بری توسعه داده شده به اندروید 5.1 مجهز شده است. بنا بر جدیدترین گمانه‌زنی‌ها نسخه‌ای از این تلفن با سیستم عامل اندروید، در سه‌ماهه دوم ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد شد. این دستگاه بلک‌بری پاسپورت 2 نامیده خواهد شد.

البته پیش از آن، تلفن ونیز که شایعات بسیار ی درباره آن شنیده‌ایم در تعطیلات پایان سال میلادی روانه بازار خواهد شد و همه اپراتورهایس بزرگ آمریکا نیز نسخه‌ای از آن را به فروش خواهند رساند. گفته می‌شود کاربر می‌تواند بر اساس سلیقه خود نسخه اندرویدی یا بلک‌بری 10 این تلفن را سفارش دهد.

android passport 1

جان چن، مدیر عامل بلک بری اعلام کرده بود که این کمپانی به شرطی تلفن اندرویدی تولید می‌کند که راهی برای تامین امنیت آن پیدا کند. او در این باره گفت:

ما فقط تلفن‌هایی با امنیت بالا تولید می‌کنیم و بلک‌بری امن‌ترین تلفن است. بنابراین اگر راهی پیدا کنیم که بتوانیم به کمک آن تلفن اندرویدی با امنیت بالا تولید کنیم، این کار را خواهیم کرد.

android passport 2

با توجه به شایعات و تصاویر فاش شده به نظر می‌رسد چن و یارانش توانسته‌اند راهی برای بهبود امنیت اندروید پیدا کنند!

نظر شما درباره این تلفن چیست؟ اگر نسخه اندرویدی پاسپورت روانه بازار شود، تمایلی به خرید این تلفن نسبتا بزرگ با سفحه کلید فیزیکی خواهید داشت.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است