عکس‌هایی متفاوت از خرس‌ قطبی در آغوش گل‌ها
آگوست 21, 2015
مشکل مکانیزم مغناطیسی نگهدارنده‌ی ماژول‌ها دلیل تعویق پروژه‌ی آرا است
آگوست 22, 2015
Show all

جزئیات آماده‌باش برقی در دولت

خبر

خبرگزاری مهر: همزمان با نزدیک شدن دوباره برق به خط قرمزهای مصرف تابستانی، استانداران با ارسال نامه‌ای به ادارات و دستگاه‌های دولتی خواستار صرفه‌جویی جدی در مصرف شده‌اند.


پیک مصرف برق ایران بار دیگر به خط قرمزهای مصرف تعیین شده از سوی مسوولان وزارت نیرو نزدیک شد و پیش‌بینی می‌شود در هفته جاری با تداوم گرمای هوا در اکثر استان‌های کشور بار دیگر رکورد مصرف برق ایران جابه‌جا شود.وزارت نیرو با انتشار گزارش کوتاهی اعلام کرده است: استانداران برخی از استان‌های کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای، تمامی نهادها، ‌ سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي را ملزم به صرفه‌جويي و مصرف بهينه برق براي گذر از پيك تابستان سال جاري كردند. استانداران در این بخشنامه تاکید کردند با توجه به پیش‌بینی وزارت نیرو مبني بر رشد و افزايش مصرف برق از تیر تا شهریور ماه سال جاری به دلیل افزایش دما، تمامی دستگاه‌ها و نهادها و سازمان‌ها علاوه بر پرهيز از هرگونه اسراف و زياده‌روي در مصرف برق، با مديريت بهينه مصرف در ايام تابستان و اوج بار، به گونه‌اي برنامه‌ريزي کنند كه تامين نیاز مشترکان و مصرف‌کنندگان با مشكل و محدوديت مواجه نشود.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است