مشکل مکانیزم مغناطیسی نگهدارنده‌ی ماژول‌ها دلیل تعویق پروژه‌ی آرا است
آگوست 22, 2015
آیا نتایج تست سقوط و امتیازات تعمیرپذیری اهمیتی دارند؟
آگوست 22, 2015
Show all

تاکید وزیر به دولتی‌ها برای خرید تولیدداخل

بنگاه‌ها

گروه بنگاه‌ها: وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مجتمع صنعتی ماتریس با بیان اینکه کامپیوترهای بدون کیس و لپ‌تاپ در لیست اقلام تولید داخل این وزارتخانه قرار دارد، اظهار کرد: دولت در نقش حمایت‌کننده به تمامی دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های وابسته ابلاغ داشته است که باید نیازهای سازمانی خود را از تولیدات داخلی تامین کنند.

نعمت‌زاده افزود: وظیفه دولت در این دوره،‌ حمایت از توسعه فعالیت‌های بخش خصوصی و بهره‌گیری از شرایط به وجود آمده و کمک به توانمندسازی بخش خصوصی است. وی درخصوص دغدغه‌های مدیران این واحد تولیدی درخصوص مناقصات دولتی که تخلفاتی در قالب سفارش برندهای خاص و اقلام وارداتی دیده شده است، تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان متولی صنعت کشور تمام قد در مقابل این گونه تخلفات ایستاده و لزوم برخورد قاطع با فساد موجود در برخی مناقصات دولتی را در دستور کار خود قرار داده است. محمدرضا نعمت‌زاده تولید کامپیوترهای بدون کیس و لپ‌تاپ را گامی به جلو در صنعت کشور برشمرد و افزود: تولید این اقلام با دیگر کالاها تفاوت چشمگیری دارد و این تفکر که باید روند تولید در این واحد تولیدی را با کارخانه‌های دیگر مقایسه کرد تفکر اشتباهی است. وی اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری وزارت آموزش و پرورش با توجه به نوع محصولات تولیدی این کارخانه و نیاز قشر دانش‌آموزان به این کالاها آماده حمایت و همکاری همه‌جانبه درخصوص ارائه این محصولات با تسهیلات آسان برای دانش‌آموزان سراسر کشور با گروه صنعتی ماتریس است.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است