خروج یک میلیارد نفر از فقر مطلق
آگوست 21, 2015
تهرانی‌ها چقدر پول آب پرداخت می‌کنند؟
آگوست 21, 2015
Show all

زومجی: پیش نمایش بازی Pro Evolution Soccer 2016

به تازگی دموی قابل بازی PES 2016، از مجموعه‌ای محبوب با سبک ورزشی/فوتبال منتشر شده و زومجی هم فرصت این را پیدا کرده تا نگاهی اجمالی به این بازی قبل از عرضه داشته باشد.

Pro Evolution Soccer امسال جشن ۲۰ سالگی سری را جشن می‌گیرد و به همین مناسبت کونامی سعی کرده تا با قدرت بیشتری نسخه‌ی جدید را وارد بازار کند و طرفدارهای قدیمی سری را راضی کند. قبل از معرفی بازی و بعد از وضعیت عجیب و غریب شکل گرفته در کونامی، این شایعه در فضای مجازی پیچیده بود که قرار است ساخت بازی PES متوقف شود و امسال شاهد انتشار آن نخواهیم بود. این شایعه خیلی زود تکذیب شد و مدتی کمی پس از آن بازی PES 2016 معرفی شد. در طی سال‌های گذشته و از سال ۲۰۰۸ شاهد افت این سری و جا ماندن آن از رقابت با سری FIFA بودیم. کونامی هر سال تغییرات گسترده‌ای را در بازی ایجاد می‌کرد تا اشتباهات سال گذشته‌ی خودش را جبران کند. غافل از این‌که در کنار تغییرات جدید، باز هم نکات منفی جدیدی را شاهد بودیم. متاسفانه طرفدارهای قسم خورده‌ی سری PES چشم خود را به روی ایرادهای بازی می‌بستند و هر سال از بازی راضی بودند. اما اگر بازی‌های قبلی را با دید فنی بررسی کنیم به مشکلات پی می‌بریم. امسال نیز کونامی با همان وعده‌های تکراری بازگشته و ما نمی‌دانیم که باید به آن‌ها اعتماد کنیم یا خیر! بازی PES 2016 توسط موتور بازی‌سازی فاکس اِنجین توسعه داده شده است. همان موتوری که بازی مورد انتظار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain نیز بر پایه آن ساخته شده است. بررسی یک بازی شبیه ساز ورزشی نیاز به زمان زیادی دارد تا از تمام جهات به بازی نگاه کنیم. مخصوصا اگر فقط نسخه‌ی دمو را در اختیار داشته باشید. با امتحان کردن نسخه‌ی دمو نمی‌توان با قطعیت کامل در مورد بازی صحبت کرد و ما در این مقاله سعی می‌کنیم تا از همین تجربه‌ی کوتاه و ویژگی‌هایی که در بازی وجود دارد صحبت کنیم.

برای مطالعه کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است