زومجی: پیش نمایش بازی Pro Evolution Soccer 2016
آگوست 21, 2015
طرح جدید سامسونگ برای استفاده رایگان کاربران آیفون از پرچمداران این شرکت
آگوست 21, 2015
Show all

تهرانی‌ها چقدر پول آب پرداخت می‌کنند؟

خبر


ایسنا: قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه درحال حاضر متوسط قیمت هر لیتر آب 5/ 3 ریال است که این میزان در مقابل قیمت حتی یک پیامک بسیار ناچیز است گفت: به ازای هر نفر در تهران 325 لیتر آب در شبانه روز تولید می شود، و در صورتی که هر خانوار تهرانی در ماه 20 متر مکعب آب مصرف کند، ماهیانه 6500 تومان آب‌بها از آنها اخذ می‌شود.


علیرضا نوذری‌پور ادامه داد: مشترکانی که انشعاب فاضلاب را در منازل خود نصب کرده‌اند، باید به طور میانگین هزار تومان بیشتر از دیگر مشترکان پرداخت کند. قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه میزان پرداخت آب‌بها بین مشترکان متفاوت است، گفت: آب بهای پرداختی مراکز دولتی در قیاس با مراکز آموزشی بیشتر است.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است