آیپد پرو پاییز عرضه می‌شود؛ شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات را آغاز کردند
آگوست 20, 2015
سامسونگ تبلت 12 اینچی مجهز به ویندوز 10 معرفی می‌کند
آگوست 20, 2015
Show all

هیات بلندپایه اسپانیایی شهریور در تهران

خبر

گروه بازرگانی: کاردار سفارت اسپانیا اعلام کرد: وزرای خارجه، صنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا در راس یک هیات ۴۰ نفره تجاری ششم سپتامبر(۱۵ شهریور) به تهران سفر خواهند کرد.


به گزارش روابط عمومی اتاق ایران،کاردار سفارت اسپانیا در تهران با معاون بین‌الملل اتاق ایران روز گذشته در محل اتاق ایران دیدار کرد و از اعزام هیات تجاری بلند پایه این کشور به ایران خبر داد.


نیکلاس دیاث، کاردار سفارت اسپانیا- تهران اظهار کرد: زمینه فعالیت اعضای این هیات شامل عمران، حمل ونقل و راهسازی است.


در ادامه این دیدار علی‌اکبر فرازی، معاون امور بین‌الملل اتاق ایران نیز گفت: اسپانیا از دوستان روزهای سخت تحریم ایران بوده و همیشه با دیدگاه مثبت جهت رفع مسائل و مشکلات تحریم قدم برداشته است.


وی پیشنهاد کرد که در هیات اعزامی اسپانیا زمینه‌های فعالیت مدیریت آب، فاضلاب، کشاورزی، معدن، فلزات، ماشین‌آلات و بانکی در نظر گرفته شود.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است