جشنواره ای با قیمت های تکرارنشدنی در تکنولایف

قدردانی نهاوندیان از ایرانیان مقیم خارج
آگوست 20, 2015
دو توصیه به صنعتگران
آگوست 20, 2015
Show all

جشنواره ای با قیمت های تکرارنشدنی در تکنولایف

فروشگاه اینترنتی تکنولایف جشنواره ای با قیمت های تکرار نشدنی را فقط تا ساعت 23:59 روز چهارشنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه برگزار کرد که با توجه به استقبال بسیار خوب از آن، تا ساعت 23:59 روز شنبه 31 مردادماه تمدید شد.

تکنولایف محصولاتی، که بیشترین آمار فروش را در طول مدت این جشنواره داشته‌اند را برای مخاطبان دوست داشتنی زومیت منتشر کرده است تا شما هم فرصت خرید محصولات را با این قیمت های عالی، داشته باشید.

برای مشاهده تمام محصولات عرضه شده در این جشنواره اینجا کلیک کنید.

همچنین چند محصول پرفروش در این جشنواره نیز در ذیل نمایش داده شده اند که می توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، اطلاعات بیشتری بدست آورید.

کلیه محصولات علاوه بر گارانتی رسمی، دارای یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه تکنولایف خواهند بود. تحویل سفارشات در تکنولایف فوق سریع بوده و بلافاصله پس از ثبت سفارش، فرآیند ارسال سریع آغاز خواهد شد.


technolife2
 

technolife3 

technolife4

 technolife5

برای مشاهده تمام محصولات عرضه شده در این جشنواره اینجا کلیک کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است