آیپد پرو پاییز عرضه می‌شود؛ شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات را آغاز کردند

دو توصیه به صنعتگران
آگوست 20, 2015
هیات بلندپایه اسپانیایی شهریور در تهران
آگوست 20, 2015
Show all

آیپد پرو پاییز عرضه می‌شود؛ شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات را آغاز کردند

ظاهرا بالاخره شایعات مربوط به آیپد پرو قرار است به حقیقت تبدیل شوند و تولیدکنندگان آسیایی تولید قطعات مورد نیاز برای تولید ۵ میلیون دستگاه آیپد پرو ۱۳ اینچی را شروع کرده‌اند. برای جزئيات بیشتر همراه زومیت باشید.

 ظاهرا این بار شارپ است که تولید و تامین صفحه نمایش مورد نیاز در آیپد پرو را برعهده دارد. فاکس‌کان نیز وظیفه‌ی تولید پنل لمسی و لمینیت کردن آن بر روی نمایشگر را برعهده گرفته است.

براساس گزارش دیجی‌تامیز – رسانه‌ی نزدیک به تولیدکنندگان آسیایی، اپل دستور تولید ۴ تا ۵ میلیون دستگاه آیپد پرو را داده است. براساس این گزارش قرار است پاییز، آیپد پرو وارد بازار شود.

براساس آنچه شایعه شده، آیپد پرو به صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی مجهز خواهد شد. برای حفظ استاندارد رتینا احتمالا اپل از رزولوشن بالاتری برای تبلت بزرگ خود استفاده خواهد کرد.

مینگ چی – تحلیل گر نام آشنای KGI پیش‌بینی کرده که آیپد پرو به همراه قلم استایلوس جدید عرضه می‌شود و همچنین از فناوری فورس‌تاچ پشتیبانی خواهد کرد. این فناوری میزان فشار وارده به صفحه نمایش را محاسبه می‌کند و از آن می‌توان برای پشتیبانی بهتر از قلم‌های دیجیتال نیز بهره برد.

براساس آنچه شایعه شده، رزولوشن آیپد پرو برابر ۲۰۴۸ در ۲۷۳۲ پیکسل خواهد بود که نسبت به رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ در آیپد ایر ۲ یک ارتقاء بسیار خوب محسوب می‌شود.

انتظار داریم اپل ماه آینده در ۹ سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی کند. برخی بر این باورند که رونمایی از آیپدهای جدید نیز در همین کنفرانس انجام می‌شود.

نظر شما در باره‌ی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی چیست؟

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است