در بازاریابی محتوا ، داستان همه‌چیز است
آگوست 19, 2015
گزارش زومیت از مراسم رونمایی تلویزیون‌های جدید OLED ال‌جی در دوبی
آگوست 19, 2015
Show all

افزایش سقف ضمانت‌نامه برای صنايع‌كوچک

خبر

گروه صنعت و معدن: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از حمایت ویژه دولت از صنایع کوچک خبر داد و گفت: سقف ضمانت‌نامه صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري صنايع كوچك از ۱۰ میلیارد ریال به ۳۰ میلیارد ریال افزایش یافت. سید محمدعلي سيد ابریشمی در مراسم روز حمایت از صنایع کوچک در شیراز با بيان اينكه در لایحه خروج از رکود توجه ویژه‌ای به صنایع كوچك شده است، افزود: تعداد زيادي از صنایع کوچک کشور به علت مشکلات اقتصادی و مسائل مربوط به آن در بين سال‌هاي ۸۵ تا ۹۲ دچار ركود و تعطيلي شده‌اند كه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امیدواریم با حمایت‌های دولت هرچه سریع‌تر به چرخه تولید بازگردند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه در تفاهم‌نامه‌ای با بانک صنعت و معدن افزون بر ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع كوچك تصویب شده است، گفت: امیدواریم اعطای این تسهیلات بخشی از مشکلات تامین نقدیندگی‌شان را نیز کاهش دهد. وي همچنين از ارائه مشوق‌هاي مالياتي جديد به شهرک‌هاي صنعتي خبر داد و گفت: براساس ماده ۳۱ قانون رفع موانع توليد كه به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده، واحدهاي صنعتي كه به بهره‌برداري مي‌رسند، در مناطق برخوردار از ۵ سال معافيت مالياتي و در مناطق محروم از ۷ سال معافيت بهره‌مند مي‌شوند كه به اين طریق در مجموع ۲ سال به معافيت مالياتي افزوده می‌شود. در همین حال، معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی نیز گفت: سال گذشته 2800 واحد صنعتی به بهره‌برداری رسید که در برنامه داریم امسال نیز 3 هزار واحد صنعتی را به بهره‌برداری برسانیم. فرشاد مقیمی با اشاره به مشکلات صنایع کوچک افزود: کمبود نقدینگی، گرانی مواد اولیه، فرسودگی ماشین‌آلات و اختلاف بین شرکا از مشکلات صنعتگران است. معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک کشور نیز گفت: برای تکمیل زیرساخت‌ها در نواحی صنعتی و شهرک‌سازی در کشور برای سال جاری حدود هفت هزار میلیارد ریال تخصیص داده شده است. هوشنگ فرجی افزود: این اعتبار تمام پروژه‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی کشور را پوشش می‌دهد.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است