گلکسی نوت 5 و اس 6 اج پلاس در عملکرد باتری از نوت 4 پیشی گرفتند

توضیح جنتی در مورد پخش فیلم رستاخیز
آگوست 17, 2015
اعتراض مالیاتی سنگ‌بران
آگوست 18, 2015
Show all

گلکسی نوت 5 و اس 6 اج پلاس در عملکرد باتری از نوت 4 پیشی گرفتند

زمانی که سامسونگ گلکسی نوت 4 را معرفی کرد بسیاری نگران بودند که افزایش ظرفیت باتری تنها به مقدار ۲۰ میلی‌آمپر ساعت و استفاده از پنل با رزولوشن QHD به جای صفحه‌نمایش با رزولوشن 1080P نوت 3، می‌تواند تاثیر بدی در عمر باتری فبلت جدید سامسونگ داشته باشد. اما سامسونگ نشان داد که می‌تواند همگان را شگفت‌زده کند و با بهبود پردازنده باعث شد که نوت 4 دوام باتری بسیار بهتری نسبت به نوت 3 از خود نشان دهد.

هفته‌ی گذشته نیز با معرفی گلکسی نوت 5 و اس 6 اج+ این سوال ذهن علاقه‌مندان را بار دیگر مشغول کرده بود که کم بودن ظرفیت باتری و عدم امکان تعویض آن آیا می‌تواند باعث کاهش عمر باتری دو فبلت جدید سامسونگ شود. کاهش ۲۲۰ میلی‌آمپر ساعتی ظرفیت باتری نوت 5 نسبت به نوت 4 باعث شده بود که بسیاری از عملکرد باتری این فبلت قبل از عرضه ناامید شوند. اما به نظر می‌رسد سامسونگ بار دیگر توانسته است همه را شگفت‌زده کند؛ چرا که نتایج بنچمارک باتری نوت 5 عملکرد بهتر این فبلت را نسبت به نوت 4 نشان می‌دهند. نکته‌ی جالب دیگر عملکرد بهتر اس 6 اج+ نسبت به نوت 5 است. این دو گوشی با وجود داشتن باتری و مشخصات فنی یکسان، در بنچمارک باتری نتایج یکسانی را نشان نمی‌دهند.

همان‌طور که در نتایج بنچمارک مشاهده می‌کنید نوت 5 و اس 6 اج+ به ترتیب موفق به ثبت نتایج ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه و ۹ ساعت ۲۹ دقیقه شده‌اند. این دو نتیجه علاوه بر داشتن برتری نسبت به نوت 4، از بسیاری رقبا مانند ال‌جی4، آیفون 6 پلاس و اچ‌تی‌سی ام 9 عملکرد بهتری را نشان می‌دهند و همچنین اس 6 اج+ در این زمینه توانسته با اکسپریا زد 3 سونی برابری بکند.

باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی نوت ۵ نیز تنها در ۸۱ دقیقه از صفر تا ۱۰۰ شارژ می‌شود که زمان فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود. در ادامه می‌توانید نتایج بنچمارک‌ها را در مقایسه با سایر گوشی‌ها مشاهده کنید.

Untitled۳

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است