سامسونگ قصد معرفی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند با نام Galaxy O را دارد

امیدها و انتظارات از اتاق بازرگانی در دوره هشتم
آگوست 17, 2015
توضیح جنتی در مورد پخش فیلم رستاخیز
آگوست 17, 2015
Show all

سامسونگ قصد معرفی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند با نام Galaxy O را دارد

با توجه به شایعات جدید منتشر شده به نظر می‌رسد سامسونگ در حال کار بر روی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود با نام Galaxy O است. با زومیت همراه باشید.

در چند سال گذشته مدیران ارشد سامسونگ به این نکته اشاره داشتند که این شرکت درصدد محدود کردن مدل‌های معرفی شده خود در طول سال است. در حال حاضر با تنوع بیش از حدی که در تعداد نسخه‌‌ی گوشی‌های سامسونگ وجود دارد، خریداران احتمالی در پیدا کردن گوشی هوشمند مورد نیاز خود از بین آن‌ها دچار سردرگمی خواهند شد. اما به نظر می‌رسد این شرکت به این زودی‌ها قصد تغییر رویه‌ی خود را ندارد و می‌خواهد خانواده‌ی گوشی‌های خود را گسترش بدهد.

بنابر گفته‌ی مقامی آگاه در سامسونگ این شرکت خود را برای معرفی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند آماده می‌کند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از این سری گوشی‌های سامسونگ در دست نیست و فقط می‌دانیم که این شرکت در حال کار بر روی دو گوشی از این خانواده است. این دو گوشی در حال حاضر با نام‌های SM-G550 و SM-G600 شناخته می‌شوند و انتظار می‌رود با نام‌های گلکسی O5 و گلکسی O7 عرضه شوند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات و ویژگی‌هایی دو گوشی در دست نیست؛ اما اگر سامسونگ روند نام‌گذاری سری‌های قبلی خود را در این سری نیز رعایت کند، می‌توان انتظار داشت که گلکسی O5 صفحه نمایشی ۵ اینچی داشته و گلکسی O7 فبلتی ۵.۵ اینچی باشد.

اگر این شایعه صحت داشته باشد باید منتظر ماند و دید که سامسونگ با عرضه‌ی این دو گوشی چه بازاری را هدف قرار می‌دهد؛ چرا که در حال حاضر نیز این شرکت در ۵ سری مختلف گوشی‌های جدید معرفی می‌کند و اضافه شدن سری جدید به این خانواده می‌تواند معنای خاصی برای سامسونگ داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا تنوع گوشی‌های سامسونگ باعث سردرگمی خریداران می‌شود؟

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است