سامسونگ قصد معرفی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند با نام Galaxy O را دارد
آگوست 17, 2015
گلکسی نوت 5 و اس 6 اج پلاس در عملکرد باتری از نوت 4 پیشی گرفتند
آگوست 17, 2015
Show all

توضیح جنتی در مورد پخش فیلم رستاخیز

انتخاب نوشت: علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته با اشاره به اینکه 9 کنسرت از ابتدای سال تا کنون لغو شده که ما موافق آن نیستیم، گفت: در دادن مجوز‌ها اصول شرعی و حساسیت‌های عرفی را رعایت می‌کنیم تا کمتر مشکل‌ساز شود.وی در جمع خبرنگاران درباره سوالی مبنی بر لغو کنسرت‌ها توسط نیروی انتظامی گفت: تمام کنسرت‌ها توسط نیروی انتظامی لغو نشده، بلکه ائمه جمعه شهرستان‌ها و عناصری که دارای احساسات مذهبی بوده‌اند، جلوی کنسرت‌ها را گرفته‌اند.

جنتی همچنین در جواب به سوال خبرنگاران مبنی‌بر سرنوشت فیلم رستاخیز نیز گفت: در مورد فیلم رستاخیز و سایر محصولات فرهنگی ملاک ما فتوای مقام معظم رهبری است.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: در مورد تک‌خوانی خانم‌ها نیز با وجود جوسازی‌هایی که کردند و ما را به مجلس کشاندند ما ابدا یک مورد هم مجوز تک‌خوانی ندادیم. جنتی گفت: فیلم رستاخیز نیز از ابتدای نوشته شدن فیلم‌نامه مورد تایید مراجع صاحب نام بوده است و رهبری هم درباره چهره حضرت ابوالفضل (ع) و علی‌اکبر (ع) فتوا دارند که نشان دادن چهر ه آنها مشکلی ندارد؛ اما در این مورد هم ما نظر دیگر مراجع را نیز محترم قرار دادیم.وی ادامه داد: بنابراین راه‌حل میانه‌ای فعلا برگزیده‌ایم و به خود کارگردان نیز اعلام کرده‌ایم که با‌هاله‌ای از نور چهره حضرت ابوالفضل و علی‌اکبر را نشان دهند و فیلم را اکران کنند.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه از BBC فارسی برای حضور درایران دعوت نشده است، اظهار کرد: حتی مسوولان نظام نیز از مصاحبه با آن منع شده‌اند.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است