دانشمندان با استفاده از یافته‌های جدید امیدوار به ثبت رویاها در قالب فیلم هستند
آگوست 17, 2015
زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه حدودا هفت میلیون تومان – مرداد ٩۴
آگوست 17, 2015
Show all

احیای 2 هزار واحد صنعتی در کشور


ایرنا: معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: طی دو سال گذشته حدود 2 هزار واحد صنعتی تعطیل مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور احیا شده‌اند.


غلامرضا سلیمانی فزود: هنگام آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید حدود 14 هزار واحد صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی تعطیل بودند. وی گفت: امسال نیز فعال‌سازی مجدد هزار واحد صنعتی دیگر از واحدهای تعطیل در شهرک‌ها در دستور کار قرار گرفته است. او ادامه داد: از مجموع 88 هزار واحد صنعتی که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب مجوز کرده‌اند 81 هزار واحد کوچک و متوسط هستند.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است