کجارو:شوق خرید در بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور
آگوست 15, 2015
در دنیای دوستی‌های شگفت انگیز حیوانات (بخش اول)
آگوست 16, 2015
Show all

روزهای خوب آبی در نوار شمالی کشور


خبرگزاری مهر: با وجود بروز تنش آبی در برخی شهرهای کشور و خشکسالی در نوار شمالی کشور، اوضاع بارش‌ها خوب است و در گیلان تا به امروز ۱۰۸۷ میلی‌متر بارندگی اتفاق افتاده است.


بر اساس آمار مقايسه‌اي ريزش‌هاي جوي از ابتداي سال آبي ۹۴-۹۳ (اول مهرماه سال ۹۳) تا سوم مرداد ۹۴ در سه حوضه آبريز درياي خزر، سفيدرود بزرگ و حوضه داخلي استان گيلان، در حوضه آبريز درياي خزر ۴۱۴ ميلي‌متر بارش ثبت شده كه اين ميزان نسبت به ۳۸۴ ميلي‌متر ميانگين دوره مشابه متوسط درازمدت، ۸ درصد افزایش و نسبت به ۳۵۴ ميلي‌متر بارندگی دوره مشابه سال آبي گذشته، ۱۷ درصد افزايش داشت. براساس پايش انجام شده در ۱۰ ايستگاه شاخص حوضه آبريز داخلي استان گيلان، ميزان متوسط بارش در اين استان از ابتداي مهرماه ۹۳ تا سوم مرداد سال جاري ۱۰۸۷ ميلي‌متر ثبت شده است.


ارتفاع ريزش‌هاي جوي در دوره ياد شده در حوضه آبريز سفيدرود بزرگ ۳۰۹ ميلي‌متر بوده كه اين مقدار بارندگي نسبت به ميانگين دوره متوسط مشابه درازمدت با ۳۳۸ ميلي‌متر بارش، ۹ درصد کاهش داشته و نسبت به دوره مشابه سال آبي گذشته با ۳۰۹ ميلي‌متر، میزان بارش تغییر نکرده است.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است