کجارو:شوق خرید در بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور

موسسات اعتباری غیرمجاز مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده‌ هستند
آگوست 15, 2015
روزهای خوب آبی در نوار شمالی کشور
آگوست 16, 2015
Show all

کجارو:شوق خرید در بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور

کوالا لامپور پایتخت رسمی کشور مالزی و بزرگ‌ترین شهر این کشور است. قدم زدن در خیابان‌های کوالالامپور، دیدن مغازه‌های مختلف، کالاهای وسوسه‌انگیز و استشمام بوی غذاهای لذیذ و محلی از ویژگی‌های این بازارها است. کجارو  در ادامه به بهترین بازارهای خیابانی کوالالامپور می‌پردازد.

بازار‌های کوالالامپور مسلما بهترین مکان برای بازدیدکنندگانی است که برای  اولین بار به این مکان آمده‌اند است؛ زیرا فرهنگ اصیل مالزی در بازارها کاملا نمایان است. مجموعه‌ای پیچیده از محصولات تازه، پوشاک، صنایع‌دستی، لوازم جانبی و جواهرات که همگی با قیمت‌هایی مناسب ارائه می‌شوند. این بازارها برای افرادی که به دنبال زرق‌وبرق‌های تبلیغاتی نیستند مناسب است.

برای مطالعه‌ی متن کامل مقاله به کجارو مراجعه کنید

KUALA LUMPUR.jpg1111

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است