بازگشت ایتالیا با صنایع کوچک
آگوست 15, 2015
زومجی: اولین نگاه به فیلم Batman v Superman Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)
آگوست 15, 2015
Show all

ویندوز 10 بر روی ۵۰ میلیون رایانه نصب شده است

تعداد نصب‌های ویندوز ۱۰ پس از معرفی رسمی آن در حال حاضر به بیش از ۱۰ میلیون عدد رسیده است. این عدد زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید تنها یک هفته قبل بود که این تعداد ۲۵ میلیون عدد اعلام شده بود. در واقع در ۷ روز گذشته شاهد نصب بیش از ۲۶ میلیون ویندوز ۱۰ بر روی دستگته‌های مختلف بوده‌ایم. به علاوه مایکروسافت موج جدیدی از ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران در حال انتظار لیست رزرو شده نیز قرار خواهد داد پس می‌توان انتظار حفظ سیر صعودی کنونی را در روزهای آینده نیز داشت.

مایکروسافت در حال حاضر بر روی بروزرسانی جدیدی برای ویندوز ۱۰ کار می‌کند تا آن را در مهر ماه عرضه کند. در این بروزرسانی شاهد معرفی اپلیکیشن پیام‌رسان جهانی، افزونه‌ها برای مرورگر اج و تغییرات در پلتفرم اپلیکیشن‌های جهانی خواهیم بود. به نظر می‌رسد مایکروسافت از کاستی‌های موجود در سیستم عامل خود آگاه است و قصد دارد تا با ارائه‌ی بروزرسانی‌های جدید این کاستی‌ها را برطرف کرده و با سرعت بیشتری به سمت هدف خود یعنی یک میلیارد نصب حرکت کند.

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است