زومجی: اولین نگاه به فیلم Batman v Superman Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)

ویندوز 10 بر روی ۵۰ میلیون رایانه نصب شده است
آگوست 15, 2015
تماشا کنید: اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز 10 موبایل
آگوست 15, 2015
Show all

زومجی: اولین نگاه به فیلم Batman v Superman Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)

شاید طرفداران دو آتشه‌ی بتمن‌های نولان از معرفی بتمنی دیگر با بازی بن افلک و اینکه حالا قرار است در مقابل سوپرمن قرار بگیرد، زیاد راضی نیستند، اما می‌توان با نگاهی به اطلاعات منتشر شده و نمایش‌های خوبی که این فیلم داشته، نوید این موضوع را داد که بتمن علیه سوپرمن مسیر جدیدی را برای آثار ابرقهرمانی پدید می‌آورد. شاید برای طرفداران بتمن‌های نولان همین موضوع کافی باشد که خود کریستوفر نولان در ساخت و توسعه‌ی برخی فیلم‌های ابرقهرمانی اسنایدر حضور دارد. زومجی در مقاله‌ای مفصل، زوایای مختلف فیلم را به تصویر کشیده است.

سازنده‌های «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» به فیلمشان به عنوان یک دنباله،  اپیزود یا فاز بعدی فیلم‌های سینمایی دی‌سی اشاره نمی‌کنند. بلکه آن را گسترش‌دهنده می‌نامند. هیچ‌وقت شک نداشتیم که «مرد پولادین» شروع چیز بزرگ‌تری است. حتما آن نکات مخفی و ایستر اگ‌هایی که به‌طرز حقه‌بازانه‌ای در فیلم جاسازی شده بودند را به یاد می‌آورید؟ لوگوی کمپانی‌های لکس‌کورپ و صنایعِ وین خبر از دنیایی بسیار بزرگ‌تر از اسمال‌ویل و متروپلیس را می‌دادند. اما وقتی گروه دور هم نشستند و شروع به ایده‌پردازی و تصور مقصد بعدی مجموعه‌ی تازه بازخوانی‌شده‌ و آماده‌ی سوپرمن‌شان کردند، اتفاق جدیدی رخ داد.

برای مطالعه‌ی کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

بتمن

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است