تماشا کنید: اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز 10 موبایل

زومجی: اولین نگاه به فیلم Batman v Superman Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت)
آگوست 15, 2015
آیا می‌دانید نوکیا پیش از سامسونگ از نمایشگرهای امولد استفاه می‌کرد؟
آگوست 15, 2015
Show all

تماشا کنید: اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز 10 موبایل

وب سایت wmpoweruser امروز ویدیویی منتشر کرده که در آن اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز ۱۰ موبایل نمایش داده شده است. از جمله‌ی اپلیکیشن‌های اجرا شده می‌توان به اسنپ چت و توییتر اشاره کرد. با زومیت همراه باشید.

مایکروسافت در جریان بیلد ۲۰۱۵ اعلام کرد که از این پس توسعه دهندگان می‌توانند با تغییرات بسیار جزئی اپلیکیشن‌های اندرویدی و iOS را به ویندوز ۱۰ برای موبایل پورت کنند. حال وب سایت wmpoweruser ویدیویی را منتشر کرده که در آن می‌توان اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی را روی ویندوز ۱۰ موبایل دید.

همانطور که در تصویر می‌بینید، اجرای اپلیکیشن‌ها با لگ همراه است که این مورد در اغلب اپلیکیشن‌ها قابل مشاهده است. همانطور که انتظار می‌رفت شماری از قابلیت‌های موجود در اپلیکیشن‌ها نیز به درستی کار نمی‌کند که برای مثال می‌توان به ثبت تصاویر در اپلیکیشن اندرویدی توییتر روی ویندوز ۱۰ موبایل اشاره کرد. علت این نقصان را باید در بهره‌گیری از APIهای اندروید خواند. مایکروسافت پیش‌تر اعلام کرده بود که توسعه دهندگان برای عملکرد هر چه بهتر اپلیکشن‌های پورت شده باید شماری از تنظیمات را در ساختار کد ایجاد کنند. این کمپانی ابزارهایی را در این رابطه عرضه خواهد کرد.

دانلود ویدیو

نظر شما در این خصوص چیست؟

Source link

گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس
گروه صنعتی کیان پارس در سال 1374 با هدف ارائه خدمات در زمینه ساخت و تولید پمپ های وکیوم با رینگ مایع به صورت متمرکز تاسیس گردید. این گروه صنعتی با توانمندی حاصل از دانش فنی خود و با بکارگیری پرسنل کارآزموده، ضمن برخورداری از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی، توانسته است در کمتر از دو دهه همگام با پیشگامان این صنعت فعالیت نماید. این گروه تمامی تلاش خود را در به حرکت در آوردن چرخ صنعت - پیشبرد اهداف ملی نموده و امید است گامی در جهت تحقق آرمانهای کشورمان برداشته باشیم. هدف از این تلاش، نه تنها بازارهای داخلی، بلکه معرفی نام برند های ایرانی به خارج از مرزهای ایران زمین بوده که افتخاری بر این ادعاست.

دیدگاه ها بسته شده است