مزیت و ویژگی پمپ وکیوم آب در گردش

ویژگی پمپ های وکیوم کیان پارس

ویژگی پمپ وکیوم کیان پارس

- عدم نیاز به روغنکاری :

هوا یا گاز خروجی این پمپ ها کاملا بدون روغن بوده و به همین دلیل درصنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، استخرهای پرورش ماهی و ... مطمئن ترین روش تهیۀ هوای فشرده می باشد.

- انتقال هوا یا گازهای محتوی بخار آب :

انتقال هوا یا گازهای محتوی بخار آب با ذرات مختلف، به راحتی توسط پمپ های وکیوم آب در گردش امکان پذیر بوده ودر کارکرد آنها ایجاد اختلال نمی نماید.

- کارکرد پمپ ها بدون اصطکاک :

به علت عدم تماس مستقیم قطعات داخلی همچون ( روتور با سیلندر ) و همچنین سایر قطعات مکانیکی، عدم فرسایش قطعات صورت پذیرفته و در نتیجه باعث افزایش راندمان و طول عمر پمپ می گردد.

-راه اندازی ساده و مداوم :

با تنظیم مدار آب سرویس، پمپ ها می توانند به صورت مداوم و بدون توقف در بالاترین راندمان کار نمایند، همچنین جهت راه اندازی نیازمند وسایل خاص نمی باشد.

- افزایش سرعت دستیابی به خلاء:

پمپ های وکیوم KPV به علت معماری طراحی جدید، از سرعت بالایی در رسیدن به خلاء برخوردار می باشند.

در معماری جدید پمپ های وکیوم KPV به جای طنابهای گرافیتی و کاسه نمد از آب بند های مکانیکال سیل   ( فیبر و فنر ) استفاده شده که باعث آب بندی حداکثری و عدم نشت آب به قطعات داخلی می گردد.

- کاهش صدای دستگاه :

در معماری جدید پمپ های KPV به علت استفاده از جداکننده های مکانیکی، صدای خروجی دستگاه به صورت قابل ملاحظه ای کاهش یافته است.

- فشار دبی بسیار بالا :

در معماری جدید پمپ های KPV ، شما می توانید از حداکثر فشار دبی خروجی بهرمند گردید.

- مرغوبیت قطعات :

همواره سعی گردیده است در تولید محصولات KPV از قطعات با مرغوبیت و استاندارد های بین المللی استفاده گردد.

- تست قطعات خروجی :

کلیه قطعات، قبل از ورود به بخش مونتاژ توسط گروه کنترل و کیفیت بررسی شده و سپس جهت استفاده در پمپ های KPV مورد تایید قرار می گیرند.

- تست نهایی محصولات :

تمامی پمپ ها قبل از ورود به انبار خروجی، کلیه آزمایشات لازم در شرایط عادی را طی نموده و سپس وارد انبار جهت انتقال به واحد فروش می گردند.