لیست قیمت پمپ وکیوم | خلاء | Vacuum pump price list

لیست قیمت انواع پمپ های وکیوم :

  1. پمپ وکیوم آب در گردش ( Heavy Duty )
  2. پمپ وکیوم خشک
  3. پمپ وکیوم روغنی
  4. پمپ های Hi وکیوم
  5. پمپ های خاص ( سفارشی )
  • پمپ های وکیوم خشک جز صنایع سبک بوده و در مصارف سبک همچون یونیت های دندان پزشکی، اتوکلاو های کوچک و صنایع سبک مورد استفاده قرار می گیرند.
  • پمپ های وکیوم روغنی، جز پمپ های میان رده و برای صنایع متوسط می باشد، مانند انواع چیلر های جذبی یا کمپرسی، صنایع نیازمند وکیوم پایین
  • پمپ های وکیوم آب در گردش جز صنایع سنگین بوده که به اصطلاح به آنها پمپ های وکیوم heavy duty ( سنگین کار ) گفته می شود و در کلیه صنایع سبک و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد، طول عمر بالایی داشته و می توان آنها را به صورت مداوم برای مدت طولانی روشن گذاشت. قیمت پایین و طول عمر بالا، هزینه پایین در تعمییرات در کنار توان بالای صنعتی این مدل پمپ ها باعث توجه بسیاری از صنعت گران گردیده است.
  • پمپ های Hi وکیوم که از جمله پمپ های روغنی و آب در گردش بوده و برای مصارف خاص که نیازمند خلاء بالا می باشند مورد استفاده قرار می گیرد، هزینه ابتدایی این پمپ ها بسیار بالا بوده و صرف مصارف خاص می تواند فشار و دبی متفاوت داشته باشد.

اکنون اکثر تولید کنندگان دستگاه های صنعتی ، پزشکی، غذایی، دارویی، معادن و صنایع از پمپ های وکیوم آب در گردش استفاده نموده و هزینه های اولیه و تعمییرات پایین موجب تشویق هرچه بهتر آنها شده است.

همچنین در زمینه تولیدات صنعتی، جهت ایجاد شرایط خلاء مطلق دائمی و نگاه داشتن محفظه بصورت خلاء دائم، از پمپ های وکیوم آب در گردش استفاده می گردد که روشن بودن مداوم آنها منجر به کاهش عمر پمپ نمی گردد.

با توجه به وضعیت نواسانات موجود، جهت دریافت لیست قیمت ها با عاملین فروش گروه صنعتی کیان پارس تماس حاصل فرمایید ...

شماره تماس : 03145838830 - 03145838831 داخلی 102

info ( @ ) kianparsco.com