بهترین پمپ وکیوم

گروه صنعتی کیان پارس تولید کننده انواع پمپ وکیوم آب در گردش با حدود ربع قرن فعالیت در زمینه تولیدات صنعتی مفتخر است تا نیازمندی های شما را در صنایع کوچک و بزرگ در زمینه تولید و طراحی سیستم های پمپ وکیوم مرتفع سازد.

همواره سعی این مجموعه تولید بهترین پمپ وکیوم - محصولات با درجه کیفی بالا مطابق با استاندارد های جهانی بوده و درنیل به تحقق این اهداف از هیچ تلاشی دریغ ننموده است.

مزایای پمپ های وکیوم آب در گردش KPV

1 - عدم نیاز به روغنکاری : هوا یا گاز خروجی این پمپ ها کاملا بدون روغن بوده و به همین دلیل درصنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، استخرهای پرورش ماهی و ... مطمئن ترین روش تهیۀ هوای فشرده می باشد.

 2- انتقال هوا یا گازهای محتوی بخار آب : انتقال هوا یا گازهای محتوی بخار آب با ذرات مختلف، به راحتی توسط پمپ های وکیوم آب در گردش امکان پذیر بوده ودر کارکرد آنها ایجاد اختلال نمی نماید.

3 - کارکرد پمپ ها بدون اصطکاک : به علت عدم تماس مستقیم قطعات داخلی همچون ( روتور با سیلندر ) و همچنین سایر قطعات مکانیکی، عدم فرسایش قطعات صورت پذیرفته و در نتیجه باعث افزایش راندمان و طول عمر پمپ می گردد.

4 - راه اندازی ساده و مداوم : با تنظیم مدار آب سرویس، پمپ ها می توانند به صورت مداوم و بدون توقف در بالاترین راندمان کار نمایند، همچنین جهت راه اندازی نیازمند وسایل خاص نمی باشد.

5 - افزایش سرعت دستیابی به خلاء: پمپ های وکیوم KPV به علت معماری طراحی جدید، از سرعت بالایی در رسیدن به خلاء برخوردار می باشند.

6 - سیستم آب بندی جدید : در معماری جدید پمپ های وکیوم KPV به جای طنابهای گرافیتی و کاسه نمد از آب بند های مکانیکال سیل   ( فیبر و فنر ) استفاده شده که باعث آب بندی حداکثری و عدم نشت آب به قطعات داخلی می گردد.

7 - کاهش صدای دستگاه : در معماری جدید پمپ های KPV به علت استفاده از جداکننده های مکانیکی، صدای خروجی دستگاه به صورت قابل ملاحظه ای کاهش یافته است.

8 - فشار دبی بسیار بالا : در معماری جدید پمپ های KPV ، شما می توانید از حداکثر فشار دبی خروجی بهرمند گردید.

9 - مرغوبیت قطعات : همواره سعی گردیده است در تولید محصولات KPV از قطعات با مرغوبیت و استاندارد های بین المللی استفاده گردد.

10- تست قطعات خروجی : کلیه قطعات، قبل از ورود به بخش مونتاژ توسط گروه کنترل و کیفیت بررسی شده و سپس جهت استفاده در پمپ های KPV مورد تایید قرار می گیرند.

11- تست نهایی محصولات : تمامی پمپ ها قبل از ورود به انبار خروجی، کلیه آزمایشات لازم در شرایط عادی را طی نموده و سپس وارد انبار جهت انتقال به واحد فروش می گردند.

پمپ های وکیوم آب در گردش - رینگ مایع - مورد استفاده در صنایع گوناگون